Hakkımızda
"giyim.com.tr", 2011 yılında hazır giyim sektöründe on-line, kesintisiz, alış veriş ihtiyaçlarını karşılamak amacı, "Sepetine Mutluluk Ekle" sloganı ile resmi faaliyetlerine başlamıştır.
Üretici firmaların on-line ticaret hayatına geçiş sıkıntılarını sektörde tespit edilmesi ve bu eksikliği giderecek bir e-ticaret portalı olmaması kurucularımızı harekete geçirmiştir. Sitemiz tüm yerli üreticileri ve markalarını pazarda tükeci ile kolay ve rahat ortamda buluşturacaktır.
Sitemiz kullanıcı sayısının yüksekliği ile her firma ve marka ürünlerini daha çok tüketici ile buluşturmak için tasarlanmıştır.
Site tasarımımız güven ve gizliliğe ve de tüketici koruma hedefleri doğrultusunda tam anlamıyla sağlıklı bir yapıdadır. Sitemiz profesyonel, %100 tek Türk firmasının e-ticaret yazılım alt yapısı ile uzun soluklu bir çalışma neticesinde ortaya çıkarılmıştır. Sitemizin tamamen türk yazılımı olması ve Türkiye' de hizmet veren diğer e-ticaret sitelerinin geneli yabancı e-ticaret alt yapısını kullanmakta olması, güvenli olsalar bile yabancı firmaların tüketici bilgilerini depolayabilecekleri unutulmamalıdır.
Sitemiz bahsettiğimiz durumlar düşünülerek zorlu şartlarda güvenlik ve tüketicisini korumayı hedef alarak yola çıkmıştır.
Bu bilgiler ışığında hem üretici hemde nihai tüketicilerimize her türlü güvenlik ve gizlilik önlemleri alınarak tasarlanmış sitemizde mutlu alış-verişler dileriz.